Запчасти для всей промышленной техники

Новини

Плуг ПНБ 3-35

Плуг ПНБ 3-35

Плуг ПНБ 3-35 Eфективна пропозиція для малого та середнього бізнесу. Зразок високої практичності і функціональності класичного грунтообробного інструменту. Розроблено для застосування господарствами, які дотримуються класичних методів обробки землі. Ефективний при виконанні передпосівних польов..

Плуг Бомет U013 / 1

Плуг Бомет U013 / 1

Класичні загінні плуги призначені для середньої та глибокої оранки рівнинних полів, на всіх пологах грунтів без каменів. Для кам'янистих грунтів рекомендується використовувати плуги зі зрізним болтом, що оберігає корпус від пошкодження.Над відвалом кріпиться углоснім ( "зрізати планка"), який має за..

СТО Вантажних Авто TIR

СТО Вантажних Авто TIR

-СТО ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ TIR-ПРОФЕСІЙНА ПЕРЕВІРКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ ТА ПРИЧЕПІВ-РЕМОНТ ТА РЕСТАВРАЦІЯ СУПОРТІВ ВСІХ МОДЕЛЕЙ-ТО ТА ТР ТЯГАЧІВ І ПРИЧЕПІВ-ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ-РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАПЧАСТИН НА ВСІ ВИДИ АВТОМОБІЛІВ ТА ПРИЧЕПІВ-ПОСЛУГИ ПАРКУВАННЯТЕЛЕФОН: +38(098) 061-98-74Адрес..

 Діагностика, повне відновлення, ремонт двигуна.

Діагностика, повне відновлення, ремонт двигуна.

Діагностика, повне відновлення, ремонт двигуна.Агротехпостач Плюс спеціалізується на ремонті і відновленні бензинових і дизельних двигунів різних марок. Ми проводимо повний ремонт двигунів для всіх імпортних автомобілів, а також виконуємо реконструкцію двигунів пострадянського виробництва. Наш ..